Editör'ün Seçtikleri, Genel, Gündem, Öne Çıkan — 11 Ocak 2018 at 15:20

Gerçek TV ekibinden AVA’ya ziyaret…

by

Gerçek TV ekibi, Kaymakam Eren Arslan’ın ardından Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı makamında hem tanışmak hem de vizyonları hakkında bilgi vermek amaçlı ziyarette bulundular.

Gerçekleştirilen ziyarette Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’ya yapılacak olan projeler hakkında düşüncelerini ifade eden Genel Müdür Mustafa Tunç ve imtiyaz sahibi İbrahim Tunç, ilk amaçlarının ilçede istihdam sağlamak ve ilçenin daha iyi tanıtılmasına bir nebze de olsa katkı sağlamak olduğunu belirttiler.

Şimdilik 12 kişilik kadro ile başlangıç yaptıklarını belirtmelerinin ardından ilerleyen süreçte personel kadrosunun artarak devam edeceğini, hedeflerinin sadece ilçeye bağlı bir çalışma ile yürütmek değil ulusal kanalları baz alarak ilerleyen süreçte Muğla başta olmak üzere Aydın ve Denizli’de de kapsamlı bir şekilde çalışmak olduğunu ifade ettiler.

Konuşmaların ardından görüşlerini belirten İlçe Emniyet Müdürü Ava; “Bu yapılan çalışma Muğla’da bir ilki yaşatacağından dolayı başarı ile daim olmasını temenni eder, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Yapılan ikramların ardından topluca resimler çekilerek ziyaret son buldu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir