Editör'ün Seçtikleri, Genel, Gündem, Öne Çıkan, Yerel — 10 Ocak 2018 at 14:07

Gerçek TV ekibinden Kaymakam Arslan’a ziyaret

by

Gerçek TV olarak bir dizi ziyaretlere başlayan ekip, ilk ziyaretini ilçenin mülki amiri olan Kaymakam Eren Arslan’a yaptı.

Gerçek TV olarak bir dizi ziyaretlere başlayan ekip, ilk ziyaretlerini kamu kurum ve kuruluşlarına gerçekleştiriyor. İlk olarak ilçenin mülki amiri olan Kaymakam Eren Arslan’ı makamında ziyaret eden ekip, hem tanışmak hem de vizyonu hakkında bilgilendirmek amaçlı gerçekleştirdiği ziyarette plan ve projeler hakkında istişarede bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette Kaymakam Arslan’a plan ve projeleri hakkında bilgi veren Genel Müdür Mustafa Tunç şunları söyledi; “Öncelikle amacımız hem ilçemizde istihdam sağlamak, hem de ilçenin daha iyi tanıtılmasına katkıda bulunmaktır. Başlangıç olarak 12 kişilik bir kadro ile başladığımız ekibimiz, ileriki süreçte artarak devam edecektir. Hedefimiz; sadece Milas olarak bir ilçede kısıtlı kalmak değil, ilerleyen süreçte illerimizden Muğla, Aydın ve Denizli üzerinde de aktif bir şekilde çalışmalar gerçekleştirmektir.” dedi.

Yaptığı konuşmasının ardından tek tek personellerini tanıtan Tunç, Kaymakam Arslan’ın bu kadar yoğun bir çalışmanın arasına kendilerini de kabul etmesinden ziyadesi ile memnun olduğunu ifade etti.

Daha sonra konuşma gerçekleştiren Kaymakam Arslan şu ifadelerde bulundu; “Açık ifade etmek gerekirse oldukça zorlu bir yola girmiş bulunuyorsunuz. Yüzeysel olarak bakıldığında her ne kadar göze gözükmese de içerik olarak büyük bir emek isteyen görevi gerçekleştiriyorsunuz. Hem maddi hem de manevi açıdan zorlu bir iş ama bu kadar istihdam sağlamış olmanın güzel bir şey. Ayrıca Milas’ın tanıtımı açısından da fazlası ile önem arz eden bir göreviniz var. Basın ve yayın sektörü dinamik ve prestijli bir sektördür. Böyle bir projenin ilk etapta ilçemize olumlu sonuçlar doğuracağını düşünüyorum” dedi.

Yapılan ikramların akabinde ziyaretlerini sonlandıran ekip Kaymakam ile gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekilmelerinin ardından Arslan, Gerçek TV ve ekibine iyi dilek ve temennilerde bulundu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir